Jij in de Lawei is een onderdeel van het cultuuronderwijs in de gemeente Smallingerland en wordt mede georganiseerd door schouwburg De Lawei. Hoogtepunt is een voorstellingsdag waarin 170 basisschoolleerlingen in één dag een voorstelling maken en opvoeren.
Ontwerp en maak een website voor de doelgroep van 10-jarigen.
Doelgroep van de website zijn de zogenoemde “tweens”. Deze kinderen, bovenbouw basisschool, willen niet langer als kind benaderd worden. Wat ze wel willen is een leuke website waarin ze kunnen kijken wat er allemaal gebeurt in het theater en dat hebben we ook gemaakt. Een website vol foto’s en filmpjes waarin de kinderen hun voorstelling kunnen bekijken en zelf aan de slag kunnen met quizjes, prijsvragen en cursussen.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een activerende website, zeer veel tweets, honderden facebook-likes en duizenden bezoekers. Het doel van stopjeugd- werkloosheid moge duidelijk zijn: Het probleem van jeugdwerkloosheid hoger op de politieke agenda krijgen.
Bekijk Stop jeugdwerkloosheidEen sterke opening van de website met een foto waarin we de beroemdste herkenningspunten van Groningen photoshopten in combinatie met het kantoor en wagenpark van rijschool City. Daarna wordt alle content van de website binnen een iPad getoond.
Bekijk Rijschool CityBij een fotograaf zegt het beeld alles. Daarom maakten we voor Taatgen een minimaal design met full-screen foto's. De website bevat de nieuwst technieken om bezoekers een unieke (foto-)ervaring te geven.
Bekijk Taatgen fotografieBewegende bijtjes, stuiterende spinnen en een slak die het laatste nieuws brengt: Het is een dolle boel op de website.
Bekijk Mo CardsWe hebben een website ontworpen en gebouwd die dichtbij de schrijfster blijft. Een persoonlijke site waar ze haar boek kan promoten en nieuwe artikelen kan plaatsen.
Bekijk Judith van der Wel