Jij in de Lawei is een onderdeel van het cultuuronderwijs in de gemeente Smallingerland en wordt mede georganiseerd door schouwburg De Lawei. Hoogtepunt is een voorstellingsdag waarin 170 basisschoolleerlingen in één dag een voorstelling maken en opvoeren.
Ontwerp en maak een website voor de doelgroep van 10-jarigen.
Doelgroep van de website zijn de zogenoemde “tweens”. Deze kinderen, bovenbouw basisschool, willen niet langer als kind benaderd worden. Wat ze wel willen is een leuke website waarin ze kunnen kijken wat er allemaal gebeurt in het theater en dat hebben we ook gemaakt. Een website vol foto’s en filmpjes waarin de kinderen hun voorstelling kunnen bekijken en zelf aan de slag kunnen met quizjes, prijsvragen en cursussen.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Op de website zijn de meer dan tweehonderd organisaties te vinden die werken aan de realisatie van de millenniumdoelen in Utrecht. In de uitgebreide database die de website bezit kan er onder andere gefilterd worden op land en thema.
Bekijk Team 2015We hebben verschillende verbeteringen doorgevoerd aan de website. Het ontwerp is duidelijker en overzichtelijker geworden met meer focus op het verhogen van de conversie.
Bekijk RoodbergEen website waar jongeren naast elektronisch steun betuigen zich kunnen aanmelden als actie-lid en zich opgeven als nieuwe topbestuurder. De website werd 23 november gelanceerd in het programma Nieuwsuur.
Bekijk Nieuwe TopWe hebben een website ontworpen en gebouwd die dichtbij de schrijfster blijft. Een persoonlijke site waar ze haar boek kan promoten en nieuwe artikelen kan plaatsen.
Bekijk Judith van der WelMeer dan 100.000 jongeren gebruiken de Jongerenkieswijzer.
Bekijk Jongerenkieswijzer 2017
Wemagine maakt ze dit nu een stuk makkelijker met het pas ontwikkelde Licht Management Systeem.
Bekijk Licht Management Systeem