De klant

Jij in de Lawei is een onderdeel van het cultuuronderwijs in de gemeente Smallingerland en wordt mede georganiseerd door schouwburg De Lawei. Hoogtepunt is een voorstellingsdag waarin 170 basisschoolleerlingen in één dag een voorstelling maken en opvoeren.

De opdracht

Ontwerp en maak een website voor de doelgroep van 10-jarigen.

Het resultaat

Doelgroep van de website zijn de zogenoemde “tweens”. Deze kinderen, bovenbouw basisschool, willen niet langer als kind benaderd worden. Wat ze wel willen is een leuke website waarin ze kunnen kijken wat er allemaal gebeurt in het theater en dat hebben we ook gemaakt. Een website vol foto’s en filmpjes waarin de kinderen hun voorstelling kunnen bekijken en zelf aan de slag kunnen met quizjes, prijsvragen en cursussen.

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Jongerenkieswijzer 2017

Meer dan 100.000 jongeren gebruiken de Jongerenkieswijzer.

 

Bekijk Jongerenkieswijzer 2017

Judith van der Wel

We hebben een website ontworpen en gebouwd die dichtbij de schrijfster blijft. Een persoonlijke site waar ze haar boek kan promoten en nieuwe artikelen kan plaatsen.

Bekijk Judith van der Wel

Team 2015

Op de website zijn de meer dan tweehonderd organisaties te vinden die werken aan de realisatie van de millenniumdoelen in Utrecht. In de uitgebreide database die de website bezit kan er onder andere gefilterd worden op land en thema.

Bekijk Team 2015

Technical parts

Duizenden verschillende producten en varianten.

Bekijk Technical parts

Nederlandslicht Instituut

Duidelijk en overzichtelijk ontwerp

Bekijk Nederlandslicht Instituut

Rijminstructeur

Coen is een wirwar van gedachten en een kluwen van woorden. Oftewel een vrolijke chaos. Een chaos die je ook in de website terugziet: Een felgekleurde wand vol met post-its die de rijminstructeur, via de Wemachine, zelf kan toevoegen, bewerken en verwijderen.

Bekijk Rijminstructeur