FNV, CNV en De Unie zijn de grootste vakbonden van Nederland.
Ontwerp een website waarop bezoekers op een speelse manier kennis over de cao van de Technisch Groothandel kunnen testen en, waar nodig, uitbreiden.
Een website waar bezoekers aan een rad kunnen draaien. Vervolgens krijgen ze een willekeurige vraag uit één van de vier categorieën. Bij een juist antwoord maakt de bezoeker kans op een prijs. Bij een fout antwoord wordt de bezoeker uitgenodigd om het juiste antwoord op de website van de Technische Groothandel op te zoeken. Website is responsive gemaakt en werkt dus ook optimaal op mobiele apparaten. "Kom maar naar beneden en sla je slag!"
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een frisse homepage met duidelijke sfeerfoto’s, klantrecensies, call-to-action knoppen naar de reserveerpagina en de mogelijkheid om meer te lezen over de camping, chalets & stacaravans.
Bekijk J. DoesburgEen website waar jongeren naast elektronisch steun betuigen zich kunnen aanmelden als actie-lid en zich opgeven als nieuwe topbestuurder. De website werd 23 november gelanceerd in het programma Nieuwsuur.
Bekijk Nieuwe TopBewegende bijtjes, stuiterende spinnen en een slak die het laatste nieuws brengt: Het is een dolle boel op de website.
Bekijk Mo CardsDe primaire doelgroep van de website zijn familieleden van slachtoffers van moord of doodslag. Speciaal voor hun maakten wij een aangepast kleurenschema en selecteerden verschillende foto’s waarin herkenning een grote rol speelt.
Bekijk Rouw na moordEen nieuw design van de website die goed past bij de identiteit van SKLO. We hebben nieuwe onderdelen toegevoegd, waaronder een agenda en een overzicht van de onderliggende organisaties.
Bekijk SKLO