Matthijs van Manen doet de campagne "Minder pesten. Het kan." op vrijwillige basis.
Ik heb op korte termijn een website nodig voor de campagne " "Minder pesten. Het kan." Het is een campagne voor een goede wet tegen pesten op scholen.
Een informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action" naar het invullen van een steunbetuiging. Daarnaast ontworpen we de infographic op de homepage.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
De belangrijkste uitdaging van een stem- of kieswijzer is de gebruiksvriendelijkheid. Bezoekers komen op de website met een duidelijk doel: Snel en efficiënt een stemadvies krijgen. Om het ontwerp zo optimaal te krijgen hebben we uitgebreid onderzoek gedaan met behulp van usabilityonderzoeken.
Bekijk JongerenkieswijzerEen open en frisse website. Het logo van RvR bestaat uit drie kleuren. We gebruikten deze kleuren en reserveerde rood voor het notariaat, blauw voor de advocatuur en groen voor overkoepelde zaken.
Bekijk Rientjes van RossumTwee jaar lang hebben we samengewerkt met bedrijfsmaatschappelijk werkers om Curiat precies te maken zoals we wilden. Nu is het zo ver: Curiat.
Bekijk CuriatOp de website zijn de meer dan tweehonderd organisaties te vinden die werken aan de realisatie van de millenniumdoelen in Utrecht. In de uitgebreide database die de website bezit kan er onder andere gefilterd worden op land en thema.
Bekijk Team 2015