Matthijs van Manen doet de campagne "Minder pesten. Het kan." op vrijwillige basis.
Ik heb op korte termijn een website nodig voor de campagne " "Minder pesten. Het kan." Het is een campagne voor een goede wet tegen pesten op scholen.
Een informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action" naar het invullen van een steunbetuiging. Daarnaast ontworpen we de infographic op de homepage.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een sterke opening van de website met een foto waarin we de beroemdste herkenningspunten van Groningen photoshopten in combinatie met het kantoor en wagenpark van rijschool City. Daarna wordt alle content van de website binnen een iPad getoond.
Bekijk Rijschool CityEen frisse en moderne website waarin alle e-boeken van Froon Akker gekocht kunnen worden en bezoekers de mogelijkheid hebben om te reageren op de artikelen en boeken van de schrijver.
Bekijk Froon AkkerWe hebben verschillende verbeteringen doorgevoerd aan de website. Het ontwerp is duidelijker en overzichtelijker geworden met meer focus op het verhogen van de conversie.
Bekijk Vermeer MarineEen website waar bezoekers aan een rad kunnen draaien. Vervolgens krijgen ze een willekeurige vraag uit één van de vier categorieën.
Bekijk Check je CaoVoor uitgeverij Palmslag ontwierpen en bouwden we een compleet nieuwe website met een duidelijke hiërarchie, frisse uitstraling en webshop.
Bekijk PalmslagKavelTrader is een zeer uitgebreide site. Met behulp van diverse filters (plaats, vraagprijs, oppervlakte, etc.) kunnen bezoeker uit het ruime aanbod snel geschikte kavels vinden.
Bekijk KavelTrader