De klant

Matthijs van Manen doet de campagne "Minder pesten. Het kan." op vrijwillige basis.

De opdracht

Ik heb op korte termijn een website nodig voor de campagne " "Minder pesten. Het kan." Het is een campagne voor een goede wet tegen pesten op scholen.

Het resultaat

Een informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action" naar het invullen van een steunbetuiging. Daarnaast ontworpen we de infographic op de homepage.

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Landingspagina Magazine.nl

We gaan een grote campagne voor de website magazine.nl voeren. Ontwerp drie landingpagina's en headers.

 

Bekijk Landingspagina Magazine.nl

Slag-boom

Het eigen crowdfundingplatform van Uitgeverij Palmslag.

 

Bekijk Slag-boom

FNV Jong Supermarkt

Een heldere en frisse website gericht op de doelgroep (jongeren) en tevens een combinatie van het design van zowel FNV Jong als FNV Bondgenoten.

Bekijk FNV Jong Supermarkt

Licht Management Systeem

Wemagine maakt ze dit nu een stuk makkelijker met het pas ontwikkelde Licht Management Systeem.

Bekijk Licht Management Systeem

KavelTrader

KavelTrader is een zeer uitgebreide site. Met behulp van diverse filters (plaats, vraagprijs, oppervlakte, etc.) kunnen bezoeker uit het ruime aanbod snel geschikte kavels vinden.

Bekijk KavelTrader

Nieuwe Top

Een website waar jongeren naast elektronisch steun betuigen zich kunnen aanmelden als actie-lid en zich opgeven als nieuwe topbestuurder. De website werd 23 november gelanceerd in het programma Nieuwsuur.

Bekijk Nieuwe Top