Matthijs van Manen doet de campagne "Minder pesten. Het kan." op vrijwillige basis.
Ik heb op korte termijn een website nodig voor de campagne " "Minder pesten. Het kan." Het is een campagne voor een goede wet tegen pesten op scholen.
Een informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action" naar het invullen van een steunbetuiging. Daarnaast ontworpen we de infographic op de homepage.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een duidelijke en overzichtelijke website waar alle voordelen van de vakantiewoning duidelijk naar voren komen. Daarnaast een overzichtelijke agenda waarin met behulp van kleurcodes de beschikbaarheid in één oogopslag duidelijk is.
Bekijk Luxe vakantiewoning DrentheEen sterke opening van de website met een foto waarin we de beroemdste herkenningspunten van Groningen photoshopten in combinatie met het kantoor en wagenpark van rijschool City. Daarna wordt alle content van de website binnen een iPad getoond.
Bekijk Rijschool CityWe hebben een website gemaakt met 21 foto’s van studenten waarbij onderlinge vaardigheden zichtbaar worden. Als de muis over de desbetreffende foto gaat ziet de bezoeker wat de student wil halen en brengen.
Bekijk ExposureWe hebben een website gemaakt waarin elke pagina een foto en tekst bevat die iets over Thijs zijn spoor zegt. Full-screen (schaalbare) foto's met een (semi-)transparant menu vormen de kernelementen voor de website.
Bekijk Cre8ivebrainsNet zoals ACEM meditatie is de website modern en no nonsens. Grote en, in de breedte, schermvullende foto's met een rustig kleurenpalet.
Bekijk ACEM NederlandDelfts blauw met een gloed van oranje. Bezoekers van een webshop kunnen de producten niet voelen en ruiken. Des te belangrijker zijn dan ook de productfoto’s in een webshop.
Bekijk Wijnen van Holland