Rientjes van Rossum is een middelgroot notaris- en advocatenkantoor te Sneek. De focus bij dit kantoor ligt op gedegen advies, contracten met lange houdbaarheidsdatum en goed geregelde zaken.
We kregen de opdracht om op basis van een bestaand logo een nieuwe website te ontwerpen welke zelf gevuld en aangepast moest worden door het personeel van RvR. Daarnaast moest er een scheiding komen tussen het notariaat en de advocatuur.
Een open en frisse website. Het logo van RvR bestaat uit drie kleuren. We gebruikten deze kleuren en reserveerde rood voor het notariaat, blauw voor de advocatuur en groen voor overkoepelde zaken. Bezoekers hebben daardoor naast tekstuele sturing ook visuele ondersteuning. Op basis hiervan werd, samen met Ap Bokma, een website ontworpen die helder en fris is. We selecteerden foto’s en gebruikten deze, in de breedte, schermvullend. Daarnaast zorgden we voor duidelijke call-to-action knoppen om de bezoeker te verleiden om contact op te nemen of een offerte aan te vragen.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Het resultaat is een exacte kopie van een werkende complimentenmachine. De ultieme funfactor voor bezoekers. Naast gewoon aan de handel te draaien kan men ballen gooien en laten stuiteren.
Bekijk GoedbezigJelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf.
Bekijk Jelle Pieter de BoerDelfts blauw met een gloed van oranje. Bezoekers van een webshop kunnen de producten niet voelen en ruiken. Des te belangrijker zijn dan ook de productfoto’s in een webshop.
Bekijk Wijnen van HollandEen website waar bezoekers aan een rad kunnen draaien. Vervolgens krijgen ze een willekeurige vraag uit één van de vier categorieën.
Bekijk Check je Cao