Stichting Collectief Goedbezig is een non-profit organisatie die de wereld een beetje beter probeert te maken door het plaatsen van complimentenmachines.
Ontwerp en realiseer een digitale kaartenservice. Met de website kunnen bezoekers gratis een complimentje, oftewel een kaartje, sturen. De doelstelling bij deze website is tweeledig: Het geven en ontvangen van complimenten van bezoekers én het genereren van extra verkeer naar goedbezig.eu
Een website waar bezoekers gratis e-cards kunnen versturen. Verkeer naar goedbezig wordt verkregen door een aantal links op de website en, op een indirecte wijze, door de social media knoppen.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Meer dan 100.000 jongeren gebruiken de Jongerenkieswijzer.
Bekijk Jongerenkieswijzer 2017
Coen is een wirwar van gedachten en een kluwen van woorden. Oftewel een vrolijke chaos. Een chaos die je ook in de website terugziet: Een felgekleurde wand vol met post-its die de rijminstructeur, via de Wemachine, zelf kan toevoegen, bewerken en verwijderen.
Bekijk RijminstructeurOntwerp en maak een website waarop de landelijk vraag en aanbod van bijeenkomsten over schuldhulpverlening bij elkaar komen.
Bekijk Prikbord schuldhulpSteeds meer jongeren kunnen na het afstuderen geen werk vinden en gaan noodgedwongen onderbetaald aan de slag op de arbeidsmarkt. FNV Jong wil dat er een einde komt aan deze uitbuiting.
Bekijk Meldpunt stage misbruikWe gaan een grote campagne voor de website magazine.nl voeren. Ontwerp drie landingpagina's en headers.
Bekijk Landingspagina Magazine.nl
Een heldere en frisse website gericht op de doelgroep (jongeren) en tevens een combinatie van het design van zowel FNV Jong als FNV Bondgenoten.
Bekijk FNV Jong Supermarkt