De klant

Stichting Collectief Goedbezig is een non-profit organisatie die de wereld een beetje beter probeert te maken door het plaatsen van complimentenmachines.

De opdracht

Ontwerp en realiseer een digitale kaartenservice. Met de website kunnen bezoekers gratis een complimentje, oftewel een kaartje, sturen. De doelstelling bij deze website is tweeledig: Het geven en ontvangen van complimenten van bezoekers én het genereren van extra verkeer naar goedbezig.eu

Het resultaat

Een website waar bezoekers gratis e-cards kunnen versturen. Verkeer naar goedbezig wordt verkregen door een aantal links op de website en, op een indirecte wijze, door de social media knoppen.

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Roodberg

We hebben verschillende verbeteringen doorgevoerd aan de website. Het ontwerp is duidelijker en overzichtelijker geworden met meer focus op het verhogen van de conversie.

Bekijk Roodberg

Rouw na moord

De primaire doelgroep van de website zijn familieleden van slachtoffers van moord of doodslag. Speciaal voor hun maakten wij een aangepast kleurenschema en selecteerden verschillende foto’s waarin herkenning een grote rol speelt.

Bekijk Rouw na moord

Jelle Pieter de Boer

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf.

Bekijk Jelle Pieter de Boer

Holland Natural

Webshop voor natuurlijke health producten

Bekijk Holland Natural

Slag-boom

Het eigen crowdfundingplatform van Uitgeverij Palmslag.

 

Bekijk Slag-boom

Licht Management Systeem

Wemagine maakt ze dit nu een stuk makkelijker met het pas ontwikkelde Licht Management Systeem.

Bekijk Licht Management Systeem