Stichting Collectief Goedbezig is een non-profit organisatie die de wereld een beetje beter probeert te maken door het plaatsen van complimentenmachines.
Ontwerp en realiseer een digitale kaartenservice. Met de website kunnen bezoekers gratis een complimentje, oftewel een kaartje, sturen. De doelstelling bij deze website is tweeledig: Het geven en ontvangen van complimenten van bezoekers én het genereren van extra verkeer naar goedbezig.eu
Een website waar bezoekers gratis e-cards kunnen versturen. Verkeer naar goedbezig wordt verkregen door een aantal links op de website en, op een indirecte wijze, door de social media knoppen.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een nieuw design van de website die goed past bij de identiteit van SKLO. We hebben nieuwe onderdelen toegevoegd, waaronder een agenda en een overzicht van de onderliggende organisaties.
Bekijk SKLOWe hebben verschillende verbeteringen doorgevoerd aan de website. Het ontwerp is duidelijker en overzichtelijker geworden met meer focus op het verhogen van de conversie.
Bekijk Vermeer MarineVoor uitgeverij Palmslag ontwierpen en bouwden we een compleet nieuwe website met een duidelijke hiërarchie, frisse uitstraling en webshop.
Bekijk PalmslagHet ontwerp is duidelijk geïnspireerd op de nieuwe Windows look: Flat design & tegels. De website beschikt over een multifunctionele toolbox waarde webmasters een uitgebreid scala aan media kunnen uploaden.
Bekijk Hete PepersDe primaire doelgroep van de website zijn familieleden van slachtoffers van moord of doodslag. Speciaal voor hun maakten wij een aangepast kleurenschema en selecteerden verschillende foto’s waarin herkenning een grote rol speelt.
Bekijk Rouw na moord