FNV Jong is een zelfstandige jongerenbond en geeft adviezen aan de overheid op het gebied van werk en inkomen en heeft daarnaast een zetel in de SER.
Steeds meer jongeren kunnen na het afstuderen geen werk vinden en gaan noodgedwongen onderbetaald aan de slag op de arbeidsmarkt. FNV Jong wil dat er een einde komt aan deze uitbuiting. De opdracht die we kregen: Ontwerp en bouw een website voor "Meldpunt Stagemisbruik". Een site waar jongeren terecht kunnen met klachten over werkervaringsplekken en stages na de studie.
De website maakt het mogelijk om problemen in kaart te brengen en werkgevers aan te spreken op hun verantwoordelijkheid. Bij het meldpunt hebben in drie weken zo’n 150 mensen een klacht ingediend. Volgens onze FNV Jong nog maar een het topje van de ijsberg. Bekijk ook de berichtgeving van RTL nieuws.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Het ontwerp is duidelijk geïnspireerd op de nieuwe Windows look: Flat design & tegels. De website beschikt over een multifunctionele toolbox waarde webmasters een uitgebreid scala aan media kunnen uploaden.
Bekijk Hete PepersCoen is een wirwar van gedachten en een kluwen van woorden. Oftewel een vrolijke chaos. Een chaos die je ook in de website terugziet: Een felgekleurde wand vol met post-its die de rijminstructeur, via de Wemachine, zelf kan toevoegen, bewerken en verwijderen.
Bekijk RijminstructeurOntwerp en maak een website waarop de landelijk vraag en aanbod van bijeenkomsten over schuldhulpverlening bij elkaar komen.
Bekijk Prikbord schuldhulpLandingspagina voor de Magriet-Rituals campagne.
Bekijk Landingspagina MargrietEen sterke opening van de website met een foto waarin we de beroemdste herkenningspunten van Groningen photoshopten in combinatie met het kantoor en wagenpark van rijschool City. Daarna wordt alle content van de website binnen een iPad getoond.
Bekijk Rijschool CityDoelgroep van de website zijn de zogenoemde “tweens”. Deze kinderen, bovenbouw basisschool, willen niet langer als kind benaderd worden.
Bekijk Jij in de Lawei