In Nederland zijn er bijna 4 miljoen lantaarnpalen. Het is de verantwoordelijkheid van gemeenten dat al deze lantaarnpalen elke nacht weer branden. Wemagine maakt ze dit nu een stuk makkelijker met het pas ontwikkelde Licht Management Systeem. Lees in dit artikel hoe deze geavanceerde applicatie zorgt dat het monitoren en melden van kapotte lantaarnpalen vanaf nu een eitje is.

 

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Rouw na moord

De primaire doelgroep van de website zijn familieleden van slachtoffers van moord of doodslag. Speciaal voor hun maakten wij een aangepast kleurenschema en selecteerden verschillende foto’s waarin herkenning een grote rol speelt.

Bekijk Rouw na moord

Team 2015

Op de website zijn de meer dan tweehonderd organisaties te vinden die werken aan de realisatie van de millenniumdoelen in Utrecht. In de uitgebreide database die de website bezit kan er onder andere gefilterd worden op land en thema.

Bekijk Team 2015

SKLO

Een nieuw design van de website die goed past bij de identiteit van SKLO. We hebben nieuwe onderdelen toegevoegd, waaronder een agenda en een overzicht van de onderliggende organisaties.

Bekijk SKLO

Jelle Pieter de Boer

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf.

Bekijk Jelle Pieter de Boer

Technical parts

Duizenden verschillende producten en varianten.

Bekijk Technical parts

Jij in de Lawei

Doelgroep van de website zijn de zogenoemde “tweens”. Deze kinderen, bovenbouw basisschool, willen niet langer als kind benaderd worden.

Bekijk Jij in de Lawei