In Nederland zijn er bijna 4 miljoen lantaarnpalen. Het is de verantwoordelijkheid van gemeenten dat al deze lantaarnpalen elke nacht weer branden. Wemagine maakt ze dit nu een stuk makkelijker met het pas ontwikkelde Licht Management Systeem. Lees in dit artikel hoe deze geavanceerde applicatie zorgt dat het monitoren en melden van kapotte lantaarnpalen vanaf nu een eitje is.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action".
Bekijk Minder Pesten. Het Kan.We hebben een website gemaakt met 21 foto’s van studenten waarbij onderlinge vaardigheden zichtbaar worden. Als de muis over de desbetreffende foto gaat ziet de bezoeker wat de student wil halen en brengen.
Bekijk ExposureEen website waar bezoekers aan een rad kunnen draaien. Vervolgens krijgen ze een willekeurige vraag uit één van de vier categorieën.
Bekijk Check je CaoTwee jaar lang hebben we samengewerkt met bedrijfsmaatschappelijk werkers om Curiat precies te maken zoals we wilden. Nu is het zo ver: Curiat.
Bekijk CuriatOntwerp en bouw een nieuwe website voor de Noordelijke aankoopmakelaar. De onafhankelijke makelaar die volledig in dienst van de koper van een huis is.
Bekijk Noordelijke aankoopmakelaarEen heldere en frisse website gericht op de doelgroep (jongeren) en tevens een combinatie van het design van zowel FNV Jong als FNV Bondgenoten.
Bekijk FNV Jong Supermarkt