De klant

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf. Zijn werk is wereldwijd te zien in verschillende publicaties en tentoonstellingen. In maart ontving hij de Bondsmeesterklasse onderscheiding, de hoogste eer van de Nederlandse Fotobond. 

De opdracht

Ontwerp en maak een website voor mijn foto's.

Bezoek webshop

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

FNV Jong Supermarkt

Een heldere en frisse website gericht op de doelgroep (jongeren) en tevens een combinatie van het design van zowel FNV Jong als FNV Bondgenoten.

Bekijk FNV Jong Supermarkt

Judith van der Wel

We hebben een website ontworpen en gebouwd die dichtbij de schrijfster blijft. Een persoonlijke site waar ze haar boek kan promoten en nieuwe artikelen kan plaatsen.

Bekijk Judith van der Wel

Mo Cards

Bewegende bijtjes, stuiterende spinnen en een slak die het laatste nieuws brengt: Het is een dolle boel op de website.

Bekijk Mo Cards

Stop jeugdwerkloosheid

Een activerende website, zeer veel tweets, honderden facebook-likes en duizenden bezoekers. Het doel van stopjeugd- werkloosheid moge duidelijk zijn: Het probleem van jeugdwerkloosheid hoger op de politieke agenda krijgen.

Bekijk Stop jeugdwerkloosheid

Landingspagina Magazine.nl

We gaan een grote campagne voor de website magazine.nl voeren. Ontwerp drie landingpagina's en headers.

 

Bekijk Landingspagina Magazine.nl

Team 2015

Op de website zijn de meer dan tweehonderd organisaties te vinden die werken aan de realisatie van de millenniumdoelen in Utrecht. In de uitgebreide database die de website bezit kan er onder andere gefilterd worden op land en thema.

Bekijk Team 2015