Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf. Zijn werk is wereldwijd te zien in verschillende publicaties en tentoonstellingen. In maart ontving hij de Bondsmeesterklasse onderscheiding, de hoogste eer van de Nederlandse Fotobond.
Ontwerp en maak een website voor mijn foto's.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Net zoals ACEM meditatie is de website modern en no nonsens. Grote en, in de breedte, schermvullende foto's met een rustig kleurenpalet.
Bekijk ACEM NederlandKavelTrader is een zeer uitgebreide site. Met behulp van diverse filters (plaats, vraagprijs, oppervlakte, etc.) kunnen bezoeker uit het ruime aanbod snel geschikte kavels vinden.
Bekijk KavelTraderEen heldere en frisse website gericht op de doelgroep (jongeren) en tevens een combinatie van het design van zowel FNV Jong als FNV Bondgenoten.
Bekijk FNV Jong SupermarktHet resultaat is een app die qua stijl in dezelfde lijn is als de bijbehorende website. Met de app kunnen jongeren op een makkelijke manier hun weekrooster invullen.
Bekijk Toeslagencheck appEen duidelijke en overzichtelijke website waar alle voordelen van de vakantiewoning duidelijk naar voren komen. Daarnaast een overzichtelijke agenda waarin met behulp van kleurcodes de beschikbaarheid in één oogopslag duidelijk is.
Bekijk Luxe vakantiewoning DrentheEen website waar bezoekers gratis e-cards kunnen versturen. Verkeer naar goedbezig wordt verkregen door een aantal links op de website en, op een indirecte wijze, door de social media knoppen.
Bekijk Geef een complimentje