De klant

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf. Zijn werk is wereldwijd te zien in verschillende publicaties en tentoonstellingen. In maart ontving hij de Bondsmeesterklasse onderscheiding, de hoogste eer van de Nederlandse Fotobond. 

De opdracht

Ontwerp en maak een website voor mijn foto's.

Bezoek webshop

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Toeslagencheck app

Het resultaat is een app die qua stijl in dezelfde lijn is als de bijbehorende website. Met de app kunnen jongeren op een makkelijke manier hun weekrooster invullen.

Bekijk Toeslagencheck app

Wijnen van Holland

Delfts blauw met een gloed van oranje. Bezoekers van een webshop kunnen de producten niet voelen en ruiken. Des te belangrijker zijn dan ook de productfoto’s in een webshop.

Bekijk Wijnen van Holland

Landingspagina Magazine.nl

We gaan een grote campagne voor de website magazine.nl voeren. Ontwerp drie landingpagina's en headers.

 

Bekijk Landingspagina Magazine.nl

KavelTrader

KavelTrader is een zeer uitgebreide site. Met behulp van diverse filters (plaats, vraagprijs, oppervlakte, etc.) kunnen bezoeker uit het ruime aanbod snel geschikte kavels vinden.

Bekijk KavelTrader

Taatgen fotografie

Bij een fotograaf zegt het beeld alles. Daarom maakten we voor Taatgen een minimaal design met full-screen foto's. De website bevat de nieuwst technieken om bezoekers een unieke (foto-)ervaring te geven.

Bekijk Taatgen fotografie

Jelle Pieter de Boer

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf.

Bekijk Jelle Pieter de Boer