Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf. Zijn werk is wereldwijd te zien in verschillende publicaties en tentoonstellingen. In maart ontving hij de Bondsmeesterklasse onderscheiding, de hoogste eer van de Nederlandse Fotobond.
Ontwerp en maak een website voor mijn foto's.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Het resultaat is een app die qua stijl in dezelfde lijn is als de bijbehorende website. Met de app kunnen jongeren op een makkelijke manier hun weekrooster invullen.
Bekijk Toeslagencheck appEen open en frisse website. Het logo van RvR bestaat uit drie kleuren. We gebruikten deze kleuren en reserveerde rood voor het notariaat, blauw voor de advocatuur en groen voor overkoepelde zaken.
Bekijk Rientjes van RossumWe hebben een website gemaakt met 21 foto’s van studenten waarbij onderlinge vaardigheden zichtbaar worden. Als de muis over de desbetreffende foto gaat ziet de bezoeker wat de student wil halen en brengen.
Bekijk ExposureKavelTrader is een zeer uitgebreide site. Met behulp van diverse filters (plaats, vraagprijs, oppervlakte, etc.) kunnen bezoeker uit het ruime aanbod snel geschikte kavels vinden.
Bekijk KavelTraderNet zoals ACEM meditatie is de website modern en no nonsens. Grote en, in de breedte, schermvullende foto's met een rustig kleurenpalet.
Bekijk ACEM NederlandLandingspagina voor de Magriet-Rituals campagne.
Bekijk Landingspagina Margriet