De klant

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf. Zijn werk is wereldwijd te zien in verschillende publicaties en tentoonstellingen. In maart ontving hij de Bondsmeesterklasse onderscheiding, de hoogste eer van de Nederlandse Fotobond. 

De opdracht

Ontwerp en maak een website voor mijn foto's.

Bezoek webshop

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Brick My Picture

Foto's omzetten in Lego® blokjes

Bekijk Brick My Picture

Jongerenkieswijzer 2017

Meer dan 100.000 jongeren gebruiken de Jongerenkieswijzer.

 

Bekijk Jongerenkieswijzer 2017

Jij in de Lawei

Doelgroep van de website zijn de zogenoemde “tweens”. Deze kinderen, bovenbouw basisschool, willen niet langer als kind benaderd worden.

Bekijk Jij in de Lawei

Toeslagencheck app

Het resultaat is een app die qua stijl in dezelfde lijn is als de bijbehorende website. Met de app kunnen jongeren op een makkelijke manier hun weekrooster invullen.

Bekijk Toeslagencheck app

Team 2015

Op de website zijn de meer dan tweehonderd organisaties te vinden die werken aan de realisatie van de millenniumdoelen in Utrecht. In de uitgebreide database die de website bezit kan er onder andere gefilterd worden op land en thema.

Bekijk Team 2015

Exposure

We hebben een website gemaakt met 21 foto’s van studenten waarbij onderlinge vaardigheden zichtbaar worden. Als de muis over de desbetreffende foto gaat ziet de bezoeker wat de student wil halen en brengen.

Bekijk Exposure