Sanoma Nederland is eigenaar van SBS6, nu.nl en een tijdschriftengroep met titels als Margriet, Donald Duck en Linda.
We gaan een nieuwe campagne voor Margriet voeren. Kunnen jullie de landingspagina ontwerpen.
De landingspagina is erg belangrijk voor het succes van een campagne. Deze pagina moet er namelijk voor zorgen dat bezoekers overgaan tot een aankoop. Hoge conversie is dus het doel tijdens het ontwerpen van de pagina. Daarnaast aantrekkelijk design zoals u van ons gewend bent met daarbij de nieuwste inzichten.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Een duidelijke en overzichtelijke website waar alle voordelen van de vakantiewoning duidelijk naar voren komen. Daarnaast een overzichtelijke agenda waarin met behulp van kleurcodes de beschikbaarheid in één oogopslag duidelijk is.
Bekijk Luxe vakantiewoning DrentheJelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf.
Bekijk Jelle Pieter de BoerKavelTrader is een zeer uitgebreide site. Met behulp van diverse filters (plaats, vraagprijs, oppervlakte, etc.) kunnen bezoeker uit het ruime aanbod snel geschikte kavels vinden.
Bekijk KavelTraderBij een fotograaf zegt het beeld alles. Daarom maakten we voor Taatgen een minimaal design met full-screen foto's. De website bevat de nieuwst technieken om bezoekers een unieke (foto-)ervaring te geven.
Bekijk Taatgen fotografieEen activerende website, zeer veel tweets, honderden facebook-likes en duizenden bezoekers. Het doel van stopjeugd- werkloosheid moge duidelijk zijn: Het probleem van jeugdwerkloosheid hoger op de politieke agenda krijgen.
Bekijk Stop jeugdwerkloosheid