De klant

Waddenribtochten.nl is ontstaan door de passie voor het varen van eigenaar Rob Ubels. Rob komt uit een maritieme familie en kreeg het varen met de paplepel ingegoten. Naast het varen was er ook altijd al de interesse in techniek. De combinatie van varen, techniek en sensatie kreeg zijn uiteindelijke vorm in het eigen bedrijf Waddenribtochten.nl.

De opdracht

Ontwerp en maak een webshop voor onze producten.

Bezoek website

Meer informatie

Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.

050 785 12 70 info@wemagine.nl Contactformulier

Meer werk

Bright Future Studiekeuze

Een responsive website en een overzichtelijke homepage met een duidelijke splitsing tussen de verschillende doelgroepen.

Bekijk Bright Future Studiekeuze

Roodberg

We hebben verschillende verbeteringen doorgevoerd aan de website. Het ontwerp is duidelijker en overzichtelijker geworden met meer focus op het verhogen van de conversie.

Bekijk Roodberg

Rijschool City

Een sterke opening van de website met een foto waarin we de beroemdste herkenningspunten van Groningen photoshopten in combinatie met het kantoor en wagenpark van rijschool City. Daarna wordt alle content van de website binnen een iPad getoond.

Bekijk Rijschool City

Minder Pesten. Het Kan.

Een informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action".

Bekijk Minder Pesten. Het Kan.

Jelle Pieter de Boer

Jelle Pieter de Boer is een Nederlandse portret en documentaire fotograaf.

Bekijk Jelle Pieter de Boer

Geef een complimentje

Een website waar bezoekers gratis e-cards kunnen versturen. Verkeer naar goedbezig wordt verkregen door een aantal links op de website en, op een indirecte wijze, door de social media knoppen.

Bekijk Geef een complimentje