NOVA boards kreeg de exclusieve Benelux distributeurrechten voor ONDA en Kahuna boards en kwam bij ons om een webshop te ontwikkelen voor deze twee merken.
De vraag die we kregen was: "Ontwerp en bouw een nieuwe webshop waar boards verkocht kunnen worden. Naast directe verkoop via de webshop moet er een gedeelte komen waar onze dealers kunnen inloggen en boards kunnen bestellen."
Het resultaat is een frisse webshop met veel actiefoto's . We maakten een foto- en videogalerij en zorgden ervoor dat de boards in 3D te bekijken zijn.
Wilt u ook met ons samenwerken? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan.
Landingspagina voor de Magriet-Rituals campagne.
Bekijk Landingspagina MargrietOntwerp en bouw een nieuwe webshop waar boards verkocht kunnen worden. Naast directe verkoop via de webshop moet er een gedeelte komen waar onze dealers kunnen inloggen en boards kunnen bestellen.
Bekijk NOVA boardsEen interactieve website waar bezoekers gratis activiteiten kunnen plaatsen om zo nieuwe mensen te leren kennen. Daarnaast kunnen bezoekers reageren op geplaatste activiteiten.
Bekijk WieowatEen informatieve website over de nieuwe wet tegen pesten op scholen. De website is responsive en heeft een duidelijke 'call-to-action".
Bekijk Minder Pesten. Het Kan.