Nieuwe vacature Drupal developer

Door de groei van ons ICT-bedrijf zoekt Wemagine per direct een Drupal Developer. Het is een veelzijdige, afwisselende baan die je veel ontwikkelkansen biedt in ons compacte team. Wij hebben software ontwikkeld (Drupal 7/8/9) voor een aantal klanten en staan voor mooie uitdagingen t.a.v. koppelingen en bredere inzetbaarheid. Jij kunt ons helpen (meedenken) nieuwe software te schrijven en door dit te ontwikkelen en efficiënter te maken. Bij ons op kantoor in de bruisende binnenstad van Groningen.

Dit is Wemagine

Wemagine is een ICT-bedrijf dat samenwerkt met grote bedrijven om samen Drupal Applicaties te maken. We maken applicaties voor bijvoorbeeld het Nederlands Licht Instituut (NLI), Sanoma Uitgevers (van de Donald Duck!), FNV Jong en de Rijks Universiteit Groningen. We werken met een compact informeel team, waarin je veel invloed hebt en direct contact met je eigen opdrachtgevers.  Heb jij een goed idee? Dan kun je het uitvoeren!

Je gaat als Drupal Developer onder andere aan de slag voor het NLI. Voor hen bouwden we een Licht Management Systeem. Daarmee zijn wij druk mee bezig en jij kunt ons helpen. De applicatie en jij dragen bij aan een efficiëntere werkmethode voor burgers, gemeenten, aannemers en monteurs. Als zij efficiënt kunnen werken, hebben ze meer tijd voor de dingen waar zij echt goed in zijn. En zo hebben wij meer projecten onder handen die bijdragen aan de efficiëntie van organisaties.

Dit is ons team

Bij ons team werken nu drie mensen en je werkt veel samen met klanten. De werksfeer is informeel, waarbij we met veel plezier werken aan mooie projecten. Dit vinden wij belangrijk: Afspraak = Afspraak, eerlijkheid, doen wat je zegt en zeg wat je doet. Fouten mag je maken, als je ze maar goed oplost.

Wat ga jij doen en wat kun jij?

 • Overleg met klanten over de inrichting van hun systeem en dit vertalen naar de juiste programmeerwijze, zodat de klant krijgt wat hij verwacht.
 • Ontwikkelen Custom Drupal modules.
 • Meedenken over kansen voor ons: kunnen wij de opzet bij meer klanten inzetten? 
 • Klanten helpen met ideeën voor nieuwe software.

Heb jij deze achtergrond & competenties?

 • HBO+ werk- en denkniveau.
 • Je kunt goed programmeren.
 • Ervaring met Drupal 7 is een pre.
 • SMART zaken kunnen uitwerken en noteren.
 • Uitstekende taalvaardigheid in het Engels en Nederlands.
 • Je kent de principes van HTML, CSS en Responsive design.
 • Ervaring met Open Layers is een pre.
 • Begrip van Drupal best practices.
 • PHP- en MySQL kennis.
 • Ervaring met jQuery en GIT.
 • Wij zoeken een vlotte doorpakker die initiatief neemt, goed kan praten en schrijven. Zodat je klantwensen goed in kaart kan brengen.

Dit bieden wij

We willen graag dat je fulltime bij ons komt werken (40 uur per week). Eerst met een jaarcontract (proeftijd twee maanden) en daarna in vaste dienst.  Ook zijn er bij ons groeiende bureau veel ontwikkelmogelijkheden en krijg je de vrijheid om je ideeën uit te voeren voor onze klanten.

Contact en reageren

Ben je geïnteresseerd en ga je solliciteren? Leuk! Stuur je motivatie en CV per e-mail naar Wemagine, t.a.v. Peter van der Beek: info@wemagine.nl.

Wil je meer weten over ons of deze vacature? Neem dan contact op met Peter van der Beek, via bovenstaand e-mailadres of bel 050 785 12 70.

Meer artikelen